Toshiba Klima Keşif

Toshiba Klima Ücretsiz Keşif Hizmeti

 

Toshiba Klima servisleri müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti sunarak, daha ürün alınmadan hizmet etmeye başlıyor.

 

Toshiba Klima Keşif Hizmeti  Türkiyenin her yerinden 444 0 128  Çağrı merkezi aracılığı ile çağıracağınız Toshiba Yetkili Servis elemanları kısa bir süre içinde kapasite ve konum seçimizinizi yapmaktadır.

Öncelikle mekanınızın alanını metrekare cinsinden ölçerler. Ardından bulunduğunuz konumun cephelerini ve yönünü belirlerler. Sürekli olarak ortamda kaç kişinin bulunacağına bakarlar. Yalıtım durumunu da sorguladıktan sonra size en doğru ve en gerçekçi tespiti sunarlar. Kaç BTU 'luk bir Toshiba İnverter Klima ya  ihtiyaç duyduğunuz konusunda ve  hangi model bir ürünün sizin işinizi göreceği hakkında bilgi verirler.

 

Keşif ve Montaj Neden Önemlidir?

 

Toshiba Keşif hizmetinden yararlanmanız iki açıdan çok önemlidir: Sağlık ve Enerji Tasarrufu.

 

 

Sağlık

 

Klimanızın doğru yere konumlandırılması sağlığınız açısından son derece önemlidir. Bilhassa çocuklu ailelerin bu konuda hassas davranması tavsiyemizdir. Çünkü doğrudan üzerinize üfleyen yada küçük bir oda için alınacak büyük kapasiteli bir klima sizi sıkıntıya sokacaktır.

 

 

Enerji Tasarrufu

 

Mekanınızı doğru bir Toshiba İnverter Klima modeli ve yeterli kapasiteye sahip bir cihaz ile donatmaz iseniz ekonomik açıdan size her türlü pahalıya mal olacaktır. Eğer küçük bir odaya fazla büyük bir klima alırsanız ödediğiniz para boşuna gidecektir. Eğer yetersiz bir cihaz alırsanız bu sefer daha fazla çalıştırmak ve gereksiz enerji sarfiyatı yapmak durumunda kalacaksınız. Bu da demek oluyor ki hem faturalarınız kabaracak hem de doğaya zarar vermiş olacaksınız.

 

 

Neden Toshiba Klima
Abant Soğutma olarak soğutma-ısıtma uygulamaları ve vrf klima sistemleri konusundaki tecrübemizi referanslarımız yansıtmaktadır. Ekibimiz; genç, yaratıcı ve dinamik tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır.
Toshiba Klima Bayi Yetkili Servis
Carrier Klimanın Yetkili Adresi Abant Soğutma