Toshiba VRF Klima Sistemleri Dış Üniteler
Ürün Fiyatı
:
+ KDV
Kdv Dahil
:
0
Stok Durumu
:
1 Adet
STOKDA VAR

TOSHİBA VRF KLİMA SİSTEMLERİ 

Toshiba Vrf klima sistemi, tek bir merkeze bağlı olarak çok sayıda iç ünitenin birbirinden bağımsız soğutma ve ısıtma yapabildiği, alternatif çözümler üretebildiği eşsiz bir sistemdir. Toshiba Vrf Klima Sistemi gelişmiş serbestlikle ve modüler yapısıyla, tek bir merkeze değişik tip iç ünite bağlanabilmesiyle her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkanı vermektedir.

TEKNOLOJİ LİDERİ TOSHİBA VRF KLİMA

Toshiba tüm yapılar için ideal çözümler sunar. Vrf klima sistemi bireysel, küçük, orta, büyük yapılar için yüksek performansı, nitelikli filtre sistemini ve çevreye saygıyı geniş iç ünite seçeneği ile birleştirir. Gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile düşük enerji sarfiyatı ve konforu bir araya getirirken düşük ses seviyesi ile de teknolojinin geldiği son noktadadır.

TOSHİBA VRF SİSTEMLERİ İLE KONFOR SAĞLAMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Yeni nesil Toshiba vrf klima sistemleri geliştirilen Dc Twin Rotary kompresörleri ve en son İnverter teknolojisi sayesinde sektörün en yüksek verim oranlarına ulaşmıştır. Akıllı kontrol sistemleri ile donatılan yeni nesil Vrf klima sistemleri, ısıtma ve soğutma modlarında her bir odada mükemmel konfor şartlarına ulaşılmasını sağlar. Bunu yapabilmek için Toshiba klimanın geliştirdiği üstün teknoloji ile her bir odanın ihtiyaç duyduğu soğutucu akışkan miktarı iç ünite modeli, mesafe yada yükseklik farkı dikkate alınarak hesaplanır. Böylece her bir iç üniteye ihtiyaç duyulan miktarda soğutucu akışkan gönderilir. Yeni vrf sistemi sadece bir iç ünite için değil, sistemdeki tüm iç üniteleri bu şekilde kontrol ederek maksimum verim elde ederken minimum elektrik sarfiyatı değerlerine ulaşır.

TOSHİBA VRF SİSTEMLERİ İLE SİZDE YAŞAMINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Toshiba vrf modelleri son derece teknolojik cihazlardır ve genellikle büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir. İlk yatırım maliyeti yüksek gibi durmakla beraber uzun vadede ne kadar yerinde bir tercih olduğu görülecektir.

Tamamı inverter teknolojisine sahip olan merkezi iklimlendirme sistemleri son derece tasarrufludur. Her bir cihaz için tek güç kaynağının kullanılması da ayrı bir avantajdır. Ayrıca dış cephenin bozulmaması, ayrı ayrı montajla uğraşılmaması ve tek bir kontrol panelinden idare ediliyor olması da büyük bir kolaylıktır. Sonsuz kapasite kontrolü kompresörün dönme hızını 0,1 Hz adımlarla ayarlanmasını sağlar. Böylece anlık kapasite ihtiyaçları çok daha hassas bir şekilde karşılanır. Odanız sabit sıcaklıkta tutulurken,  gereksiz yere soğutma - ısıtma  yapılmaz ve enerji boşa harcanmaz.

Çevreye Duyarlı,
Performansı Yüksek

 

Çalışma esnasında sistem hangi dış ünitelerin daha verimli kullanılacağını hesaplar, kompresör dönme hızını belirler. Böylece çok yüksek verim oranlarına ulaşılır. Daha verimli olacağı hesaplandığında, sistem otomatik olarak yük ihtiyacını diğer dış ünitelere dağıtır ve batarya yüzeyini arttırır. Bu da daha fazla ısı transferi, daha yüksek verim oranı demektir. İnverter teknolojisi ile sürekli bir çalışma sağlanırken, aynı kapasitelere çok daha düşük elektrik tüketimleri ile ulaşılması sağlanır. Enerji tüketimini düşürerek yalnızca kullanıcılarımıza değil, aynı zamanda çevreye de fayda sağlamış oluyoruz.

ESNEK BORULAMA İLE TASARIM KOLAYLIĞI

Toshiba SMMS-e, sektörde en üst seviyedeki borulama mesafeleri ile dilediğiniz tasarımları hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.

Sistemin eşdeğer uzunluğunu 235 m, iç üniteler arası yükseklik farkını 40 m olarak seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

40 m yükseklik farkı ile 11 katlı bir binanın tek bir sistemle iklimlendirilmesi mümkündür. Böylece farklı katların iklimlendirilmesi için ayrı ayrı sistemlere ihtiyacınız kalmaz.

Dış üniteler ve iç üniteler arasındaki yükseklik farkı 70 m’ye kadar çıkabilir ve bu sayede çok yüksek binalarda bile taleplerinize çözüm sağlayabiliyoruz.

Toshiba ailesinin fertlerinden biri olan Abant Soğutma bu üstün yenilikçi teknolojiyi sizinle buluşturabilmek amacıyla uygun fiyat, rahat ödeme seçenekleriyle siz değerli müşterilerini misafir etmeyi beklemektedir. Abant Soğutma olarak Toshiba Vrf  klima Satış , Uygulama ve Servis Merkezi olarak ; Müşterilerimize en uygun Toshiba Vrf Klima modellerimizle her türlü projelerinize yardımcı olmanın gururunu yaşıyoruz.

 


Neden Toshiba Klima
Abant Soğutma olarak soğutma-ısıtma uygulamaları ve vrf klima sistemleri konusundaki tecrübemizi referanslarımız yansıtmaktadır. Ekibimiz; genç, yaratıcı ve dinamik tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır.
Toshiba Klima Bayi Yetkili Servis
Carrier Klimanın Yetkili Adresi Abant Soğutma