Hakkımızda

Abant Soğutma ve End. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında Kocaeli Gebze'de  kurulmuştur. Firmamız Isıtma , Soğutma ve Havalandırma sektöründe satış , montaj ve servis hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

 

Misyonumuz   ;  Isıtma , Soğutma ve Havalandırma sektöründe dünya markalarından olan Toshiba ve Carrier  yetkili satış ve servis bayisi olarak müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli hizmet sunmak, ileri teknoloji çözümleri geliştirerek hizmet kalitemizi standart hale getirmektir.

 

Vizyonumuz  ;  Yüksek kalitede hizmet vermek amacıyla  branşlarında deneyimli çalışanlarımızla ve  ileri teknoloji ekipmanlara yatırım yaparak her geçen gün hedeflerimizi yükseltmektir.

 

Dünya markalarından Toshiba ve Carrier klima’ nın yetkili satış ve servis hizmetini Kocaeli ve İstanbul  Bölgesinde  başarıyla sürdürmekteyiz.

Türkiye’ de Toshiba klima sistemlerini  Alarko Carrier güvencesiyle müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Müşterilerimize yenilikçi ve teknolojik Toshiba ve Carrier Klima Satış ve Servis  Hizmetlertini  en cazip fiyatlarla ve en uygun  ödeme koşullarıyla  sürekli kampanyalar düzenlemekteyiz.

 

Abant Soğutma   0262 641 12 44 numaralı çağrı merkezi  hattı ile hizmet vermektedir.

 

Toshiba Klima  Yetkili Satış ve Servis Merkezi 

 

 

Neden Toshiba Klima
Abant Soğutma olarak soğutma-ısıtma uygulamaları ve vrf klima sistemleri konusundaki tecrübemizi referanslarımız yansıtmaktadır. Ekibimiz; genç, yaratıcı ve dinamik tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır.
Toshiba Klima Bayi Yetkili Servis
Carrier Klimanın Yetkili Adresi Abant Soğutma